Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Intranet

Zaloguj się

Nawigacja

Treść strony

Organy i osoby sprawujące funkcje

Organem Biebrzańskiego Parku Narodowego jest jego dyrektor. Zakres uprawnień dyrektora określa ustawa z dnia 16 kwietna 2004 r. o ochronie przyrody  ( Dz.U. 2020 poz. 55 tekst jednolity ) oraz Statut Biebrzańskiego Parku Narodowego (Dz.U. 2013 poz. 303, Dz.U. 2014 poz. 1164 tekst jednolity) .

 

p.o. Dyrektora Biebrzańskiego Parku Narodowego

Mariusz Siłakowski

Sekretariat Biebrzańskiego Parku Narodowego 

tel. +48 85 738 0620, 85 738 3000

e-mail: sekretariat@biebrza.org.pl

 

Dział Monitoringu Przyrodniczego i Sozologicznego

Kierownik: Grzegorz Kwiatkowski

tel. +48 85 738 3014, 85 738 3000 wew. 3014

e-mail: Grzegorz.Kwiatkowski@biebrza.org.pl

Dział Opinii i Uzgodnień Środowiskowych

p.o. Kierownika: Monika Jaszczyk

tel. +48 85 738 3051, 85 738 3000  wew. 3051

e-mail: Monika.Jaszczyk@biebrza.org.pl

Ośrodek Wdrażania Działań Ochronnych

Kierownik: Artur Wiatr

tel. +48 85 738 3059, 85 738 3000 wew. 3059

e-mail: Artur.Wiatr@biebrza.org.pl

Dział Administracji

Kierownik: Magdalena Chudek

tel. +48 85 738 3054, 85 738 3000 wew. 3054

e-mail: Magdalena.Chudek@biebrza.org.pl

Dział Finansowo–Księgowy

Główny księgowy: Halina Kardasz

tel. +48 85 738 3036, 857 383 000 wew. 3036

e-mail: Halina.Kardasz@biebrza.org.pl

Zastępca głównego księgowego – Ewelina Krzynówek

tel. +48 85 738 3026, 85 738 3000 wew. 3026

e-mail: Ewelina.Krzynowek@biebrza.org.pl

Dział Edukacji i Udostępniania

Kierownik: Beata Głębocka

tel. +48 85 738 3009, 85 738 3000 wew. 3009

e-mail: Beata.Glebocka@biebrza.org.pl

Posterunek Straży Parku - tel. 606 634 795

Komendant Straży Parku: Kazimierz Kalinowski

tel.  +48 85 738 3008, 85 738 3000 wew. 3008

e-mail: Kazimierz.Kalinowski@biebrza.org.pl

Zastępca Komendanta: Sławomir Świerzbiński

tel.  +48 85 738 3008, 85 738 3000 wew. 3008

Sekcja Ogólna

Kierownik: Bogusława Siłakowska

tel. +48 85 738 30 47, 85 738 3000 wew. 3047

e-mail: Boguslawa.Silakowska@biebrza.org.pl

 

Samodzielne Stanowisko ds. Kontroli Wewnętrznej

Iwona Wroceńska

tel. +48 85 738 3028, 85 738 3000 wew. 3028

e-mail: Iwona.Wrocenska@biebrza.org.pl

 

Inspektor Ochrony Danych

Paweł Gudel

e-mail: iod@biebrza.org.pl

 

  • data wytworzenia: 2015-01-19
  • opublikował: Bogusława Siłakowska
    data publikacji: 2015-01-20 22:16
  • zmodyfikował: Bogusława Siłakowska
    ostatnia modyfikacja: 2020-09-29 10:57

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 12146
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2020-09-29 10:57

Biebrzański Park Narodowy

Osowiec-Twierdza 8, 19-110 Goniądz

NIP: 546-139-07-05

REGON: 200667985

Rachunek przychodów i wydatków – skonsolidowany:

Bank Gospodarstwa Krajowego Oddział w Białymstoku

10 1130 1059 0017 3397 2620 0006

Dane kontaktowe

tel: +48 85 738 06 20, 738 30 00,

fax: +48 85 738 30 21

e-mail: sekretariat@biebrza.org.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek - Piątek

7.30-15.30

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 530460
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2020-09-29 11:27

Stopka strony