Szybkie linki

Ścieżka nawigacyjna

Nawigacja:

Treść strony

Organy i osoby sprawujące funkcje

Organem Biebrzańskiego Parku Narodowego jest jego dyrektor. Zakres uprawnień dyrektora określa ustawa z dnia 16 kwietna 2004 r. o ochronie przyrody i Statut Biebrzańskiego Parku Narodowego.

 

Dyrektor Biebrzańskiego Parku Narodowego

Andrzej Grygoruk

Zastępca Dyrektora Biebrzańskiego Parku Narodowego 

Małgorzata Górska

Zastępca Dyrektora Biebrzańskiego Parku Narodowego 

Mariusz Siłakowski

 

Sekretariat Biebrzańskiego Parku Narodowego 

tel. +48 857 380 620, 857 383 022, 857 383 000 wew. 233

e-mail: sekretariat@biebrza.org.pl

 

Dział Monitoringu Przyrodniczego i Sozologicznego

p.o. kierownika - Grzegorz Kwiatkowski

tel. +48 857 383 014, 857 383 000 wew. 238

e-mail: Grzegorz.Kwiatkowski@biebrza.org.pl

Dział Opinii i Uzgodnień Środowiskowych

Kierownik: Urszula Biereżnoj-Bazille

tel. +48 857 383 048, 857 383 000 wew. 231

e-mail: Urszula.Biereznoj-Bazille@biebrza.org.pl

Ośrodek Wdrażania Działań Ochronnych

Kierownik: Artur Wiatr

tel. +48 857 383 059, 857 383 000 wew. 259

e-mail: Artur.Wiatr@biebrza.org.pl

Zastępca kierownika: Bogusław Zieliński

tel. +48 857 383 002, 857 383 000 wew. 229

e-mail: Boguslaw.Zielinski@biebrza.org.pl

Dział Administracji

p.o. Kierownika: Magdalena Chudek

tel. +48 857 383 054, 857 383 000 wew. 254

e-mail: Magdalena.Chudek@biebrza.org.pl

Dział Finansowo–Księgowy

Główny księgowy: Halina Kardasz

tel. +48 857 383 036, 857 383 000 wew. 224

e-mail: Halina.Kardasz@biebrza.org.pl

Zastępca głównego księgowego – Ewelina Krzynówek

tel. +48 857 383 011, 857 383 000 wew. 253

e-mail: Ewelina.Krzynowek@biebrza.org.pl

Dział Edukacji i Udostępniania

Kierownik: Ewa Wiatr

tel. +48 857 383 004, 857 383 000 wew. 244

e-mail: Ewa.Wiatr@biebrza.org.pl

Posterunek Straży Parku - tel. 606 634 795

Komendant Straży Parku

Zastępca komendanta Straży Parku – Kazimierz Kalinowski

tel.  +48 857 383 008, 857 383 000 wew. 247

e-mail: Kazimierz.Kalinowski@biebrza.org.pl

Samodzielne Stanowisko ds. Kontroli Wewnętrznej

Iwona Wroceńska

tel. +48 857 383 028, 857 383 000 wew. 251

e-mail: Iwona.Wrocenska@biebrza.org.pl

  • data wytworzenia: 2015-01-19
  • opublikował: Bogusława Siłakowska
    data publikacji: 2015-01-20 22:16
  • zmodyfikował: Administrator Systemu
    ostatnia modyfikacja: 2017-01-12 09:44

Intranet

Intranet

Adres

Biebrzański Park Narodowy

Osowiec-Twierdza 8, 19-110 Goniądz

NIP: 546-139-07-05

REGON: 200667985

Rachunek przychodów i wydatków – skonsolidowany:

Bank Gospodarstwa Krajowego Oddział w Białymstoku

10 1130 1059 0017 3397 2620 0006

Kontakt

Dane kontaktowe

tel: +48 85 738 06 20, 738 30 00,

fax: +48 85 738 30 21

e-mail: sekretariat@biebrza.org.pl

Godziny

Godziny urzędowania

Poniedziałek - Piątek

7.30-15.30

Stopka strony

w górę
Ułatwienia dostępu        Przeczytaj oświadczenie o dostępności
zamknij
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.